Warhammer 40000: Podbój

Miejscowość: Kraków

Kiedy: 2016-06-23

Ranga: Turniej lokalny

Średni ranking graczy: 1500



Klasyfikacja końcowa graczy
Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium
Szymon Pawlica "aryss" Chaos
Lukasz Bigos "raskoks" Nekroni
4. Tomek Gorczyca "Tomek" Tyranidzi
5. Tomasz Mazurek "Sodom" Mroczni Eldarzy
6. Jan Jewuła "Janusz" Orki
7. Łukasz Biegun "Rodzyn" Tyranidzi
8. Lucjan Obajtek "Lup" Chaos
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni
10. adam czopek "dashi" Eldarzy
RUNDA 1
Lucjan Obajtek "Lup"
(1500) -10
0 : 5 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1500) +10
Jan Jewuła "Janusz"
(1518) -9
1 : 4 Lukasz Bigos "raskoks"
(1509) +9
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1483) -9
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1508) +9
adam czopek "dashi"
(1519) -11
0 : 5 Tomasz Mazurek "Sodom"
(1500) +11
Jakub Biegun "Borin"
(1478) 0
5 : 0
(0) 0
RUNDA 2
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1474) -10
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1489) +10
adam czopek "dashi"
(1508) +9
4 : 1 Jan Jewuła "Janusz"
(1509) -9
Lucjan Obajtek "Lup"
(1490) +11
5 : 0 Lukasz Bigos "raskoks"
(1518) -11
Szymon Pawlica "aryss"
(1517) +10
5 : 0 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1510) -10
Jakub Biegun "Borin"
(1478) +11
5 : 0 Tomasz Mazurek "Sodom"
(1511) -11
RUNDA 3
Jan Jewuła "Janusz"
(1500) 0
5 : 0
(0) 0
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1464) -9
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1507) +9
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1500) -10
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1499) +10
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1500) +10
5 : 0 Lucjan Obajtek "Lup"
(1501) -10
Jakub Biegun "Borin"
(1489) +11
5 : 0 Szymon Pawlica "aryss"
(1527) -11
RUNDA 4
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1455) 0
5 : 0
(0) 0
Lucjan Obajtek "Lup"
(1491) +9
4 : 1 Jan Jewuła "Janusz"
(1500) -9
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1490) -9
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1516) +9
Szymon Pawlica "aryss"
(1516) 0
2 : 2 Tomasz Mazurek "Sodom"
(1510) 0
Jakub Biegun "Borin"
(1500) +10
5 : 0 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1509) -10
RUNDA 5
Jakub Biegun "Borin"
(1510) +9
4 : 1 Lukasz Bigos "raskoks"
(1525) -9
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1510) -9
1 : 4 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1499) +9
Szymon Pawlica "aryss"
(1516) +10
5 : 0 Lucjan Obajtek "Lup"
(1500) -10
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1455) -9
0 : 5 Jan Jewuła "Janusz"
(1491) +9
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1481) 0
5 : 0
(0) 0
# Name Frakcja Gier W-R-P +/-
1. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium 5 5-0-0 24:1
2. Szymon Pawlica "aryss" Chaos 5 3-1-1 17:7
3. Lukasz Bigos "raskoks" Nekroni 5 3-0-2 15:10
4. Tomek Gorczyca "Tomek" Tyranidzi 4 3-0-1 14:6
5. Tomasz Mazurek "Sodom" Mroczni Eldarzy 5 2-1-2 13:11
6. Jan Jewuła "Janusz" Orki 5 2-0-3 13:12
7. Łukasz Biegun "Rodzyn" Tyranidzi 5 2-0-3 10:15
8. Lucjan Obajtek "Lup" Chaos 5 2-0-3 9:16
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni 5 1-0-4 5:20
10. adam czopek "dashi" Eldarzy 2 1-0-1 4:6

Organizator turnieju:

Rodzyn

podboj.galakta.pl , Designed by Vasquez