Warhammer 40000: Podbój

Miejscowość: Kraków

Kiedy: 2016-07-07

Ranga: Turniej lokalny

Średni ranking graczy: 1514



Klasyfikacja końcowa graczy
Szymon Pawlica "aryss" Astra Militarium
Tomasz Mazurek "Sodom" Mroczni Eldarzy
Wit Szoniec "Wit" Chaos
4. Tomek Gorczyca "Tomek" Kosmiczni Marines
5. adam czopek "dashi" Eldarzy
6. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium
7. Lukasz Bigos "raskoks" Tyranidzi
8. Łukasz Biegun "Rodzyn" Tau
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni
RUNDA 1
adam czopek "dashi"
(1535) -8
1 : 4 Wit Szoniec "Wit"
(1570) +8
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1452) -8
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1508) +8
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1482) -9
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1518) +9
Jakub Biegun "Borin"
(1542) +9
5 : 0 Szymon Pawlica "aryss"
(1517) -9
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1501) 0
5 : 0
(0) 0
RUNDA 2
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1444) 0
5 : 0
(0) 0
adam czopek "dashi"
(1527) -11
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1508) +11
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1473) -7
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1578) +7
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1501) +10
5 : 0 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1516) -10
Jakub Biegun "Borin"
(1551) +9
5 : 0 Lukasz Bigos "raskoks"
(1527) -9
RUNDA 3
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1466) 0
5 : 0
(0) 0
adam czopek "dashi"
(1516) +8
4 : 1 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1506) -8
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1444) -8
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1518) +8
Szymon Pawlica "aryss"
(1519) +12
5 : 0 Wit Szoniec "Wit"
(1585) -12
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1511) +11
5 : 0 Jakub Biegun "Borin"
(1560) -11
RUNDA 4
Tomasz Mazurek "Sodom"
(1522) -10
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1531) +10
Lukasz Bigos "raskoks"
(1526) -9
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1573) +9
Jakub Biegun "Borin"
(1549) -11
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1498) +11
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1436) -9
0 : 5 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1466) +9
adam czopek "dashi"
(1524) 0
5 : 0
(0) 0
# Name Frakcja Gier W-R-P +/-
1. Szymon Pawlica "aryss" Astra Militarium 4 3-0-1 15:5
2. Tomasz Mazurek "Sodom" Mroczni Eldarzy 4 3-0-1 15:5
3. Wit Szoniec "Wit" Chaos 4 3-0-1 14:6
4. Tomek Gorczyca "Tomek" Kosmiczni Marines 4 2-0-2 11:9
5. adam czopek "dashi" Eldarzy 4 2-0-2 10:10
6. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium 4 2-0-2 10:10
7. Lukasz Bigos "raskoks" Tyranidzi 4 2-0-2 10:10
8. Łukasz Biegun "Rodzyn" Tau 4 2-0-2 10:10
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni 4 1-0-3 5:15

Organizator turnieju:

Rodzyn

podboj.galakta.pl , Designed by Vasquez