Warhammer 40000: Podbój

Miejscowość: Kraków

Kiedy: 2016-07-14

Ranga: Turniej lokalny

Średni ranking graczy: 1519



Klasyfikacja końcowa graczy
Tomek Gorczyca "Tomek" Kosmiczni Marines
Lukasz Bigos "raskoks" Mroczni Eldarzy
Szymon Pawlica "aryss" Eldarzy
4. Wit Szoniec "Wit" Chaos
5. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium
6. Łukasz Biegun "Rodzyn" Kosmiczni Marines
7. Lucjan Obajtek "Lup" Tyranidzi
8. adam czopek "dashi" Eldarzy
RUNDA 1
Lucjan Obajtek "Lup"
(1461) +10
5 : 0 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1475) -10
Jakub Biegun "Borin"
(1538) -10
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1547) +10
Wit Szoniec "Wit"
(1584) -12
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1509) +12
adam czopek "dashi"
(1524) -10
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1517) +10
RUNDA 2
adam czopek "dashi"
(1514) -8
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1572) +8
Jakub Biegun "Borin"
(1528) -12
0 : 5 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1465) +12
Szymon Pawlica "aryss"
(1557) +9
5 : 0 Lukasz Bigos "raskoks"
(1527) -9
Lucjan Obajtek "Lup"
(1471) -9
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1521) +9
RUNDA 3
Jakub Biegun "Borin"
(1516) +10
5 : 0 adam czopek "dashi"
(1506) -10
Lucjan Obajtek "Lup"
(1462) -7
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1580) +7
Lukasz Bigos "raskoks"
(1518) +9
5 : 0 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1477) -9
Tomek Gorczyca "Tomek"
(1530) +11
5 : 0 Szymon Pawlica "aryss"
(1566) -11
RUNDA 4
adam czopek "dashi"
(1496) +9
5 : 0 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1468) -9
Jakub Biegun "Borin"
(1526) +8
5 : 0 Lucjan Obajtek "Lup"
(1455) -8
Wit Szoniec "Wit"
(1587) -11
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1555) +11
Tomek Gorczyca "Tomek"
(1541) -9
1 : 4 Lukasz Bigos "raskoks"
(1527) +9
RUNDA 5
Jakub Biegun "Borin"
(1534) -10
0 : 5 Tomek Gorczyca "Tomek"
(1532) +10
Szymon Pawlica "aryss"
(1566) -13
0 : 5 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1459) +13
Wit Szoniec "Wit"
(1576) -11
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1536) +11
Lucjan Obajtek "Lup"
(1447) +12
5 : 0 adam czopek "dashi"
(1505) -12
# Name Frakcja Gier W-R-P +/-
1. Tomek Gorczyca "Tomek" Kosmiczni Marines 5 4-0-1 21:4
2. Lukasz Bigos "raskoks" Mroczni Eldarzy 5 4-0-1 19:6
3. Szymon Pawlica "aryss" Eldarzy 5 3-0-2 15:10
4. Wit Szoniec "Wit" Chaos 5 2-0-3 10:15
5. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium 5 2-0-3 10:15
6. Łukasz Biegun "Rodzyn" Kosmiczni Marines 5 2-0-3 10:15
7. Lucjan Obajtek "Lup" Tyranidzi 5 2-0-3 10:15
8. adam czopek "dashi" Eldarzy 5 1-0-4 5:20

Organizator turnieju:

Rodzyn

podboj.galakta.pl , Designed by Vasquez