Warhammer 40000: Podbój

Miejscowość: Kraków

Kiedy: 2016-09-15

Ranga: Turniej lokalny

Średni ranking graczy: 1525



Klasyfikacja końcowa graczy
Szymon Pawlica "aryss" Orki
Lukasz Bigos "raskoks" Orki
adam czopek "dashi" Astra Militarium
4. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium
5. Mateusz Babiuch "Babiuszek" Eldarzy
6. Łukasz Kozioł "Maggot" Mroczni Eldarzy
7. Wit Szoniec "Wit" Chaos
8. Łukasz Biegun "Rodzyn" Mroczni Eldarzy
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni
10. Adam Grzywa "Gniewomir88" Astra Militarium
RUNDA 1
Adam Grzywa "Gniewomir88"
(1472) -10
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1473) +10
Jakub Biegun "Borin"
(1499) -10
0 : 5 Łukasz Kozioł "Maggot"
(1500) +10
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1409) -3
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1683) +3
Wit Szoniec "Wit"
(1608) -13
0 : 5 Mateusz Babiuch "Babiuszek"
(1500) +13
adam czopek "dashi"
(1487) +14
5 : 0 Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1618) -14
RUNDA 2
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1406) +12
5 : 0 Adam Grzywa "Gniewomir88"
(1462) -12
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1604) -10
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1595) +10
Jakub Biegun "Borin"
(1489) +11
5 : 0 Mateusz Babiuch "Babiuszek"
(1513) -11
adam czopek "dashi"
(1501) -5
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1686) +5
Szymon Pawlica "aryss"
(1483) +11
5 : 0 Łukasz Kozioł "Maggot"
(1510) -11
RUNDA 3
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1594) +6
5 : 0 Adam Grzywa "Gniewomir88"
(1450) -6
adam czopek "dashi"
(1496) +10
5 : 0 Łukasz Kozioł "Maggot"
(1499) -10
Jakub Biegun "Borin"
(1500) +13
5 : 0 Wit Szoniec "Wit"
(1605) -13
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1418) -8
0 : 5 Mateusz Babiuch "Babiuszek"
(1502) +8
Szymon Pawlica "aryss"
(1494) +15
5 : 0 Lukasz Bigos "raskoks"
(1691) -15
RUNDA 4
Adam Grzywa "Gniewomir88"
(1444) -6
0 : 5 Wit Szoniec "Wit"
(1592) +6
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1410) -8
0 : 5 Łukasz Kozioł "Maggot"
(1489) +8
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1600) +7
5 : 0 Mateusz Babiuch "Babiuszek"
(1510) -7
Jakub Biegun "Borin"
(1513) -6
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1676) +6
adam czopek "dashi"
(1506) -10
0 : 5 Szymon Pawlica "aryss"
(1509) +10
RUNDA 5
Szymon Pawlica "aryss"
(1519) +12
5 : 0 Wit Szoniec "Wit"
(1598) -12
Łukasz Biegun "Rodzyn"
(1607) -8
0 : 5 Lukasz Bigos "raskoks"
(1682) +8
Łukasz Kozioł "Maggot"
(1497) -10
0 : 5 Mateusz Babiuch "Babiuszek"
(1503) +10
Daniel Czerwiński "Valathorn"
(1402) -7
0 : 5 Jakub Biegun "Borin"
(1507) +7
adam czopek "dashi"
(1496) +8
5 : 0 Adam Grzywa "Gniewomir88"
(1438) -8
# Name Frakcja Gier W-R-P +/-
1. Szymon Pawlica "aryss" Orki 5 5-0-0 25:0
2. Lukasz Bigos "raskoks" Orki 5 4-0-1 20:5
3. adam czopek "dashi" Astra Militarium 5 3-0-2 15:10
4. Jakub Biegun "Borin" Astra Militarium 5 3-0-2 15:10
5. Mateusz Babiuch "Babiuszek" Eldarzy 5 3-0-2 15:10
6. Łukasz Kozioł "Maggot" Mroczni Eldarzy 5 2-0-3 10:15
7. Wit Szoniec "Wit" Chaos 5 2-0-3 10:15
8. Łukasz Biegun "Rodzyn" Mroczni Eldarzy 5 2-0-3 10:15
9. Daniel Czerwiński "Valathorn" Nekroni 5 1-0-4 5:20
10. Adam Grzywa "Gniewomir88" Astra Militarium 5 0-0-5 0:25

Organizator turnieju:

Rodzyn + Centrum Gier Veto

podboj.galakta.pl , Designed by Vasquez