Warhammer 40000: Podbój

Raport - Segmentum Poloniae (statystyki Sektorów)

2015-02-02 21:25:23

Czołem!

Od połowy listopada trwają zaciekłe walki o supremację w niedawno odkrytym Segmentum Poloniae. Te zmagania znajdują odzwierciedlenie w systemie rankingowym, który rejestruje wyniki sankcjonowanych turniejów zarówno na poziomie Dowódców jak i poszczególnych Sektorów.

Z przesyłanych do Centrali raportów naszych Informatorów zarysowuje się pierwszy obraz tego jak wygląda rozmieszczenie sił poszczególnych frakcji, i które z nich odnoszą największe sukcesy.

zobacz więcej...

autor: Przemo

Raport - Statystyki gier przedrankingowych

2015-02-02 17:02:09

Witam,

Wojna w Segmentum Poloniae rozgorzała na dobre, choć jej początek miał miejsce lekko ponad dwa miesiące wstecz. Niech nikogo nie zmyli jednak ta "krótka" historia, ponieważ, nim konflikt rozkręcił się na dobre, a jego rezultaty i raporty zaczęły napływać do Administratum; w Segmentum aż roiło się od misji zwiadowczych. Rekonesansów, które często kończyły się otwartym ogniem, choć ich głównym celem było zebranie jak największej ilości informacji. Kto będzie stanowił silę w poszczególnych Sektorach, z kim warto wejść w sojusz, jaka taktyka przyniesie najwięcej korzyści, którzy Liderzy będą się liczyć w walce o dominację. Poniżej przedstawiamy zebrane dane z owych misji (a przynajmniej te, które udało nam się odkryć/odtajnić).

zobacz więcej...

autor: Przemo

Terraformowanie Saloniku - Raport Bitewny

2014-10-29 19:11:17

Cześć! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z przygotowanym raportem bitewnym, z rozegranych przeze mnie dwóch ostatnich turniejów we Wrocławiu (Terraformowanie II i III). W artykule; spis talii, którą grałem, wyniki gier i krótkie relacje z poszczególnych starć.

Raport nr. 4000020141021/1028

Miejsce Zdarzenia: Sektor Traxis; planety układu Wratislavia

Status: akceptacja Administratum (do odtajnienia)

Kryptonim Misji: Terraformowanie Saloniku

Cel: Zdobycie lokalnej kontroli w układzie

zobacz więcej...

autor: Przemo

podboj.galakta.pl , Designed by Vasquez